CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Tuesday, December 30, 2014

Plaanimuutus. Seekord meeldiv.

Tõusime just lõunalauast ja kavatsesin Lillebrori lõunaund magama ajada, kui helistas kirjakandja. Tema olevat ukse taga ja tahtvat meile pakke üle anda. Eks pakiteade oli juba mitu päeva tagasi tulnud küll, aga asjassepuutuv postkontor on meie juurest 15 km kaugusel ja muidugi vales suunas ... ja loetud tunnid päevast lahti. Praeguste lumeoludega ei ole mõnus ringi sõita, õnneks on meie postisüsteem metsatalude suhtes sõbralik.

Õues ulatati mulle allkirja vastu lausa kolm pakki. Teate peal oli olnud, et kaks maksikirja, nii et mina ütlesin juba ümbrikku kätte saades aitäh, aga kirjakandja naeratas kavalalt ja teatas, et allkirja olevat ma andnud hoopis vaat nende eest - ja korjas kõrvalistmelt kaks kasti. Möh?

Mees on ikka aeg-ajalt Saksamaalt tasuta ajakirju ja turismikatalooge tellinud - et huvitav lugeda -, me algselt mõtlesimegi, et midagi sellist. Nii-öelda kordustellimus või ... aga kastide peal oli hoopis kirjas "Royal Mail".

Selgus, et üks Truu Blogilugeja oli kõigepealt näinud Lillebrorile sobivat kingitust, siis teise Truu Blogilugeja käest järele uurinud, kus me täpselt elame, ja ülejäänud lastele ka Lillebrori kingiga haakuvad esemed hankinud. Ühes kastis. Teises oli hulgaliselt põnevat välismaist kommi ja ümbrikus ports koduõppematerjale.

Ahmisime lastega muidugi õhku ja olime igati rõõmsad ja tänulikud. Pilte saab siis, kui Mees koju jõuab. Hetkel istuvad diivani peal reas üks Harry Potter (ja selgus, et JJ on natuke Daniel Radcliffe'i nägu, eriti nina ja suu), üks musketär ja üks täiesti ärkvel ja väga rõõmus pingviin. Ei mingit magamaminekut ega vaikset pärastlõunatundi enam.

Tegelikult on toregi, et need kingitused alles nädal pärast jõule kohale jõudsid, muidu oleks korraga liiga palju asju olnud ja rõõm laiali hajunud. Nüüd oli korraks tunne, nagu oleks meil teised jõulud.

Igatahes aitäh.

0 comments:

Post a Comment