CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Sunday, March 8, 2015

Nädala kokkuvõte ehk Aru, Anne

Sel nädalal saime me endale kuueaastase lapse. Lillebror kasvab aina suuremaks. Aina rohkem esitan endale küsimust, kuidas see ilma päris väikese lapseta elamine käibki, ja teate, ma ei oska sellele vastata. Üks endine kolleeg soovitas lahenduseks hankida uus beebi - noh, ma pean sel teemal Jumalaga vestlema, oma teha pole selles küsimuses küll midagi (isegi üks kunstliku viljastamise spetsialist oli ühele sel teemal pöördunud tuttavale vastanud, et teie tahate, mina aitan, aga otsus tehakse kõrgemal pool - ja kui juba nemad ütlevad, et inimestest palju ei sõltu ...).

Ühtlasi pidasime maha sünnipäevapeo, kus noorim osaleja oli kümnekuune ja vanim (JJ) kümneaastane. Mida iganes need lapsed omaette tegid, seekord vist ei räägitud tondijutte ega kustutatud tulesid, aga külalislapsed olid väga häiritud mõttest, et kunagi tuleb koju minna. Ainult väike õrn B., omal jalal kõndivatest lastest noorim, oli vahepeal natuke mures, sest suuremad tahtsid mängida koletisi ja luurekat, aga kolmeaastasele neiule on need mängud siiski liiga karmida. Kahjuks ei suuda ma kirjapildis edasi anda B. hääle traagikat hetkel, mil ta teadustas tõsisest hädaolukorrast - kook tema taldrikus sai otsa! Kookidel, jah, on selline halb omadus.

Kuna ilm oli tore - lõpuks ometi üks loomulik märtsikuu, lumi on sulanud ja maa pehme -, panin kasvuhoonesse maha peotäie rediseseemneid. Äkki neile juba meeldib.

Reedel nautisime Mehe vaba päeva, pidasime rahumeelset pikka hommikupoolikut ja käisime pärast Unistajat huviringi viimas. Ise omandasime samal ajal suuremas koguses konserve. Me ei söö neid igapäevaselt, aga mulle meeldib, kui kodus on igaks juhuks palju sööki.

Samal päeval nägin Linna - vist - kõige huvitavama välimusega pastoripoega Rimi ees kolleegidega vestlemas. Kange kiusatus oli juurde astuda ja küsida, vabandage, kas teie olete see pisike poiss, kes kõndis kogudusehoone "taevatrepist" alla ja laulis valju häälega, et tal on kodus vihmavari ... Jäi tegemata, sest ma pole veel piisavalt tädieas.

Kohalikel kõutsidel on kevad. Meie steriliseeritud daamidel avaldub kevad varasemast suuremas huvis ronida, kuhu iganes saab. Õues viibib must Mimi peamiselt puu otsas, toas - näete isegi. Oma ilu jäädvustamisse suhtub ta nii, nagu näoilmest näha.

0 comments:

Post a Comment