CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Thursday, July 23, 2015

Mes ma soole siis soovitaks?

Sa mine uuesti mehele. Seekord päriselt. Kihluspidu pole üldse vajalik. See poiss sobib küll, kui ta Sind tahab, kuldne kannatlikkus ja sõbralik meel on tähtsam kui karjäär või põnev minevik. Kui see poiss ei taha, siis leia mõni teine. Kui Sina meeldid talle natuke rohkem kui tema Sulle, seda parem. Tülitsema ära üldse kipu. Ei mingit temperamenti!

Tegelikult pole ju tähtis, kas see kuldse kannatlikkusega mees on eestlane, rootslane või näiteks austraallane. Peamine on kannatlikkus. Kannatlikkus ja ausus. Eelmine suhe olgu selgelt läbi, enne kui uut alustad. Ja see uus jäägu ka viimaseks - elukestvaks, palun. Oleks ju äge, kui minu noorim (eeldusel, et Lillebror ei jää noorimaks?) ja Sinu vanim oleksid sama vanad? Nii et hakka peale sellega, mida Sa elust tahad. Võta kõigepealt hoog maha. Praegu ei jõua ükski mees Su nägugi meelde jätta, Sa tuhised enne minema. Tule koju, hakka maanaiste seltsi edendama või midagi. Veerev kivi leiab harva samaväärse veereva kivi, sammaldumine on kindlam tee.

Hoiatan veel, et mehepidamine on sama raske kui lastepidamine. Laste puhul - Legod. Tonnide viisi Legosid. Mehe puhul - sokid. Hullem veel, habe. Ai! Lapsed, muide, on teatud määral treenitavad, mees ei ole. Mehetreenimise asemel treeni ennast. Kompromisse tuleb teha, isegi habe välja kannatada, mis siis, et torgib.

Ole tublike ja anna siis teada, millal nime ära vahetad. Kannatlikule mehele on oluline, et naine oleks mehe nimel. Muud asjad võivad rahulikult naise nimel olla.

***
Jah, ma kirjutasin selle ühele kindlale inimesele mõeldes. Ei ole hea, kui noor naine üksi on, ta peab (ütles, et tahab) ka Ennasttäis Abielurahva hulka jõudma. Kas sihtisik kunagi lugema satub, eks seda näeb, ligipääs blogilingile on soovi korral olemas. Aga kui mul oleks olnud natukegi aega ja vähem kõrvalisi kõrvu ja ahvipärdikuid, kes vasttutvutud peaaegu-tädil kaelas rippusid ... siis seda ma oleks öelnud. Armastuse ja toetusega.

0 comments:

Post a Comment