CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Tuesday, November 10, 2015

Siserindel muutusteta

Mõned asjad ei muutu üldse. Mõned muutuvad jällegi palju. Meie südamearsti-aastate jooksul on muutumatud olnud porilomp lastekliiniku kõrval, lahke naeratusega vanadaam riidehoius ja sama lahke natuke noorem daam registratuuris. Arst on kah sama ja iseenesest ka lahke.

Muutunud on Lillebrori suhtumine. Kuigi kogu ettevõtmine sisaldab endas mõningasi ebamugavusi nagu seda on vaikselt paigalpüsimine, on ta nüüdseks loobunud haledast üürgamisest ja isegi vaiksest virinast. Ultraheli ajal kippus lausa uni peale, igatahes haigutused olid vägevad.

Muutunud on ultraheli ajal vaadatav mänguasi. Minu meelest seal varem aarat ei olnud. Lillebror tundis sellest igatahes rõõmu - vähemalt midagi mõistlikku! Paabulind või pingviin oleks veel parem olnud, aga siis ta võib-olla poleks tahtnudki ära lahkuda.

Aja jooksul on muutunud südame olukord - paremaks. Kahjuks viimase aasta jooksul pole muutunud midagi. Tuksub jah, üldse käitub hämmastavalt hästi, aga seda tegi ta eelmisel aastal samamoodi. Järgmiseks korraks võiks natuke kasvada ja areneda.

Veel saime teada, et liikuda võib, aga jaokaupa, ja viis kehalise kasvatuse tundi nädalas ei teeks Lillebrori südamele midagi, kui seda asja mõõdukalt võtta. No ma tahaksin näha punti seitsmeaastaseid, kes kehalist kasvatust mõõdukalt võtavad. Eks me vaata seda asja, on ju täiesti võimalik, et Lillebror jääb koduõppelapseks.

Liikumise-luba kasutas Lillebror eelkoolis kohe rõõmuga, nad nimelt võivad pärast ametliku osa lõppu paar minutit pikapäevakooli ruumis mängida. Juba teist teisipäeva järjest anti mulle üle aurav laps. Mõnes mõttes on see ju hea - vähemalt julgeb ta koos eakaaslastega madistada.

0 comments:

Post a Comment