CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Sunday, March 27, 2016

Jeesus Kristus on üles tõusnud!

Nii ongi, Ta on tõesti üles tõusnud!

Selle suurpäeva aastapäeva puhul anti päikest ja lõpuks ometi normaalse temperatuuriga kevadilma. Pühadele sobimatul moel pesin ja riputasin kohe palju pesu.Veel sobimatumalt avastasin poole riputamise pealt, et olen õues kampsuni väel ja palja peaga, endal on seltsimees Kolmiknärv. Seltsimees närv on muide juba mitmendat päeva elanud ilma ravimteta ja tundub, et talle vist sobib. Ma loodan. Aga sel suvel saan ma olema niisugune ... vanade filmide daam, kes mässib endale tuule vastu siidsalli pea ümber. Note to self - tuleb hankida siidsall. Igaks juhuks.

Veel näidati hommikusel kirikuteel mingite pikk-kaelte lendu põhja suunas ja kirikus Suurt Ringi ennast. (ärge pange tähele, see on üks omavaheline nali, aga nii tore on, kui mõni beebi on tulemas) Lapsed käisid ka sel aastal lume sees munajahil ja ka sel aastal läks nii hästi, et keegi kõhuli ei kukkunud. Tuleval aastal on ülestõusmispühad aprilli keskel, siis on vast korralik munajahi-ilm.

Kodus olid needsamad lapsed õues nii umbes neli tundi, avati jalgpalli- ja jalgrattasõiduhooaeg. Toas sai samal ajal tuba korda ja söök tehtud, sest õhtul tabas meid selle aasta esimene komplekt sohvasurfareid - kaks soome näitsikut kevadet otsimas. Tütarlapsed sõid lihapalle ja õunakooki nagu enam-vähem kõik muudki sohvasurfarid enne neid ja mängisid pärast poistega lauamänge. Kenad inimesed on, hetkel loodetavasti magavad. Ma peaks ka nende eeskuju järgima ... olema kena ja minema magama. eadööd.

0 comments:

Post a Comment