CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Saturday, July 2, 2016

Laagriliste tulemine

Buss jääb hiljaks. Kohe väga hiljaks. Telefoni teel saame teada, et bussil on katki pidur (Unistaja) või sidur (Jõugu Juht). Treener saadab teate, et buss jõuab kunagi kell kaheksa läbi.

Lõpuks on kell kohevarsti üheksa. Spordihoone parklasse saabub buss, mille poole kulgeb erinevatest suundadest hulk erinevaid lapsevanemaid. Kohe bussi ukse juures kargleb üks kõhn tumedalokiline väikevend.

Bussist pudeneb maha terve hulk "politseinikupäevitusega" lapsi, kes on segadusseajavalt ühtmoodi riides - nii, nagu võistluste tarbeks riietuti, ilmselt pole vahepeal tsiviilriietust selga pandud. Iga komplekt vanemaid tunneb ikka enda lapse(d) ära. Tumedalokiline väikevend kargleb vaimustunult suurte vendade ümber.

Jagatakse kotte. Kes korraldab, ei saagi aru, tundub, et igaüks peab ise komplekteerima endale sobivas koguses lapsi, kotte ja spordivahendeid. Tumedalokiline väikevend kargleb endiselt ringi, jääb kõigile jalgu ja teenib ühelt tütarlapselt kommentaari "nunnu".

Lõpuks on päikesest põlenud lapsed autosse pakitud. Veel on läbisaamine jällenägemisrõõmust hea. Puberteediplahvatus, vennakräunutamine, kaebamine ja muud meie igapäevase lastekasvatamise rõõmud on alles ees. Esimesed viis õndsat minutit autos nad ei tülitsenud.

0 comments:

Post a Comment