CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Sunday, November 20, 2016

Tasapisi juhtub

Sel nädalal toimus meriseapoegade sotsialiseerimine. Nende süleshoidmine oli Lillebrori jaoks kõige olulisem sündmus.

Unistaja õppis mängima "Aliast". Et ta suudab sõnu vastandite ja analoogiate kaudu seletada, on vägev asi, aasta tagasi veel ei suutnud üldse.

Jõugu Juht tegi üliviletsa kontrolltöö matemaatikas ja pärast mõningast pahurdamist nentis, et millegipärast saab ta igal aastal ühe "kolme". Tal käib jah millegipärast novembris-detsembris üle põhjendamatu enesekindluse hoog teemal "mina oskan ise ja ei pea üldse harjutama", siis toimub tiibade kärpimine, nuuskamine ja tunnistamine, et õppima peab ikka ka.

Mina sain valmis ühe väga viletsa kangaga ja alustasin järgmisega, mis pole ka palju parem.Vaibad, muide, ei tundu üldse nii hullud, kui need lõimejääkidest kangad kudumise hetkel.

Mees tuvastas, et meie lekkiv katus lekib palju suurema rõõmu ja entusiasmiga kui varem. Urr. Ootame endiselt, mis Kredex katusevahetuse rahastamise kohta ütleb, sest kümme aastat tagasi olemas olnud katuseraha on ammu futsch. (täpsemalt pole minu asi rääkida, aga arvatavasti kusagil Skandinaavias elutseb üks jõmm-Mõmm, kes kannab kolmekordset koormat - laostas oma venna, tappis oma ema ja jättis maha oma lapse - ja on selles kõiges täitsa ise ja üksipäini süüdi, lausa kahju temast)

Investeerisime natuke jõulukinkidesse ja saime ise ootamatu kingituse posti teel. Väga armas meie Saksa sõpradest.

Lumi sulas ära, ihun hammast aiatöödele.

Sain näha väikest inimest, printsess Ilset. Selle lapse puhul võib ema ja isa isikus kahelda, aga kelle väikeõde ta on, pole mingit kahtlust - beebi on korraga kõigi kolme suure õe nägu.

Osalesin kirikus kohvikutiimi koosolekul - no küll saab üks näiliselt lihtis asi keeruline olla! Mina kavatsen edaspidigi kooki küpsetada ja hääletada rikkalikuma kohvikuvaliku poolt. Just täna hommikul kirikus mõtlesin ju, et olen tulnud oma perekonna peole, miks siis teenistusejärgses osaduses kohvilaud peovääriline ei võiks olla?

Lugesin natuke kahte jahmatavat artiklit. Esimese oli kirjutanud vaimulik, kelle jutust jäi mulje, et a) ainult temaga samasse konfessiooni kuuluvad inimesed on kristlased ja b) Jeesuse misjonikäsk pole üldse oluline, postmodernistlik ühiskond ja puha. Teise artikli autori kohta arvas JJ, et see mees on pätt. Ma ei lubanud "pätt" öelda, aga tõeline Bergkvist on ta küll. Me ei hakka ilmselt ilmaski Päevalehte tellima. Võeh.

Nädala pärast on esimene advent.

0 comments:

Post a Comment