CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Saturday, February 11, 2017

Ajalugu kordub

Peaaegu täpselt aasta tagasi oli nii, nagu alumisel parempoolsel pildil ...

Täna on ka. Hm, kas veebruar ongi vilets koduõppekuu või mis? Igatahes on Unistajal vaja lähema 10 päeva jooksul valmistada umbes viis kunstitööd, sest seda ainet hindab ülipõhjalik õpetaja Taaviemme ja trimestri lõpuks peab olema hinnatud, aga Unistaja unistab, kõnnib tuba mööda ringi ja kohe kuidagi ei taha see kempsupaberirulliribadest pärg valmis saada, muudest asjadest rääkimata. Jõugu Juhil aga on vaja juba tuleval reedel taas minna prantsuse keelt vastama, püüame sellega nüüd maksimaalselt järje peal olla, aga asjassepuutuv noormees püüab kõike teha siuh-säuh, nii et ükski artikkel ega juba mitu korda läbiräägitud prantsuse kellaaegade erinevus eesti omadest õigesse kohta ei saa.

Kui tuleval aastal ka veebruaris õppimisega jama on, sõltumata sellest, kes kus õpib (Unistaja ja Lillebror kindlasti kodus, JJ puhul kaalume, milline kool igapäevaseks külastamiseks sobiks, on erinevad võimalused), siis on tarvis leida haigusele nimi. Vebruariit? Sümptomite hulka kuuluvad valju vinguviiuliheli tekitamine, äge ekraanipuudulikkus (avaldub pidevas masenduses, kui ei saa mõnd vilkuvat ekraani vahtida) ja komme valida heade tegevuste asemel sellised, mis viivad lõpuks kellegi haigetsaamiseni (minu tavaline karjatus: meil on 135 ruutmeetrit põrandapinda ja te ronite kõik kõige kitsamasse nurka hunnikusse ja hakkate siis kräunuma, et keegi trügib!).

Oeh. Ma lähen koon nüüd ühe kahvatukollase vaiba, see loodetavasti ei kräunu.

Kui rahaliselt võimalik oleks, siis me läheksime vabariigi aastapäevaks kuhugi reisile - tundub, et aastapäeva lähistel on paar vaba päeva -, aga kõik elu säilitamiseks mitte-hädavajalikud rahad lähevad praegu katuseüllatuste fondi purki. Nii et aitäh, kui me lotovõidu saaksime, siis läheks ka see raha purki. Kui Jumal annab ja maksuamet helde on, siis teeme pärast tulumaksutagastust mingi perekondliku laste-rõõmu-väljasõidu - Rakvere linnusesse või kuhugi taolisse kohta. Sinnamaani tuleb üle elada.

0 comments:

Post a Comment