CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Sunday, March 19, 2017

Tähtis on leida üles oma sisemine vaarao

Tänases jutluses, muuhulgas teemaks paasapühade päritolu, märkis pastor, et ju on igaühes peidus üks väike vaarao, kes jonnib ja Jumala tahtele ei allu. Kuulasin seda kiriku köögis ja arendasin võileibu määrides mõtet edasi - tuleb oma sisemine vaarao üles leida ja talle koht kätte näidata. Ega iseloom muidu kasutamiskõlblikuks ei muutu.

Iseloomu kohta sel nädalal ei oska öelda, aga kui välja arvata ägeda puberteedi ägedad hood hm ... anonüümseks soovida jääva lapse poolt, oli selline ... keskmise kvaliteediga nädal.

Lillebror valis uueks lugemise-harjutamise raamatuks "Lassie tuleb ikka koju". Komistasime esimesest peatükist läbi, küll need inglise nimed on rasked ... aga harjutada on vaja, muidu kiire ja osav lugemine ei tule.

Unistaja on viimased päevad olnud aktiivselt autistlik. See nii kasutamiskõlblik olukord ei ole, sest juba mitu päeva tundub, et ta ei mõista üldse, mida talle öeldakse. Või reguleerib üle, ma ei saa aru. (näiteks: Unistaja, vaata jalge ette, ära kõnni juhtmetesse ... Unistaja teeb mhmh ja lendab koos juhtmetega kõhuli.) Igatahes on Unistaja õnnetu ja meie ka.

Jõugu Juht tegi pahandust ja pahandust ja pahandust ... ja käis Sõbra pool, kus olevat ka olnud mitte nii mõnus laps kui tavaliselt. Puberteet, ma loodan, saab mööda.

Mina käisin taas ilukudumas ja sain teada, et Silivia kiri mulle väga ei meeldi. Küll aga meeldib, et piibelehemustriline sall juba areneb natuke. Ühel muul päeval oli ilm nagu kuld ja me saime varakult koju, ajasin kõik mehed õue ja tegime natuke aiatööd. Järgmisel päeval sadas, nii et muru sööb endiselt kummikuid. Urr.

Mees valmistas ühel päeval täiesti adekvaatse pitsa. Laupäeva otsustas ta sisustada suurema mööbeldamisega - et koliks äkki teleri sinna, kus oli varem arvuti, ja arvuti sinna, kus oli varem teler ...? Nojah, mees teab, kuidas mees sisekujundada tahab, palun väga. Selle käigus sai ka koristatud arvutilaud (halleluuja) ja ära visatud suurem hulk äkki-läheb-vaja pahna. On hämmastav, kuidas pahn koguneb. Sama hämmastav on, mis kõik tekib raamaturiiuli taha, kui seda kümme aastat ei liigutata. Korralikel inimestel on raamaturiiuli taga eelmise aasta jõulukaart, kogemata libisenud, või professori paberid ("Meisterdetektiiv Blomkvist ja Rasmus"), meil oli terve ämblike dünastia koos vallaliste onude, isiklike asekuberneride ja kindla plaaniga maja ära vallutada. Ja mina mõtlesin, et seal elab ainult üks eriliselt kangekaelne tüüp, kes iga paari päeva järel riiuli ja köögiukse vahele võrgu koob ... Iiiiik.

Uuel nädalal teeme loodetavasti aiatöid - ükskord peab see muru ju ära kuivama!

0 comments:

Post a Comment