CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Sunday, December 10, 2017

Sabakergituse teine osa, ilupildid

Eile pildistas Mees kiriku kuuse all - pastori loal! - salle ja daame. Daamid on pildi peal kaunid nagu päriseluski, sallidel, khm, pole vist kah viga. Ainult et kiire oli, pigistasime pilditegemise kahe teenistuse vaheajale ja valgust anti siiski vähe - detsembripäike tuli välja alles siis, kui koduteel olime. No aga te saate vast aimu, mis asju ma siin nikerdanud olen. :)

 Lehekiri ehk igalehepealsuurlehetäikiri, seljas kannab kaunis Merike.


Karukellakiri, jälle Merikese seljas.

 Piibelehekiri, seljas kannab imeline Merle.

Välgukiri, ikka Merle seljas.

Kui kedagi just huvitab, siis edaspidi võin mustrist lähivaates ka pilte tekitada või sallid ära mõõta või midagi. FB käsitöö ost-müük-vahetus grupi jaoks peab niiehknii mõõtma.

Daamide kohta niipalju, et lisaks välisele ilule on mõlemat rikkalikult õnnistatud ka sisemise ilu ja Vaimu andidega (ja viljadega - armastus, rõõm, rahu, pikk meel jne). Lisaks on neil head mehed ja väga hästi kasvatatud lapsed. Merle vanem poeg käib meile vahel Laenulapseks ja Merikese vanema poja ehk Jalgpallihuvilise Sõbra headest mõtetest tunnen rõõmu juunioride tundi tehes. Kahjuks ei tahtnud pildi peale tulla Merle pruudi-ikka jõudev tütar, kes on armas nagu lillenupp ja oleks kindlasti ka haapsalu salliga väga armas olnud. Ehk mõni teine kord.

0 comments:

Post a Comment