CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Friday, February 16, 2018

Absoluutselt tarbetu ja mannetu sarkasm

Olles jälginud viimase aja väljaütlemisi eluviiside, keskkonna ja pere suuruse teemal, tuli mõte, mismoodi peaks üks tõeliselt eetiline inimene elama.

Asu üksi jalgsirännakule piirkonda, kus elab palju lihasööjaid, soovitatavalt ka raipesööjaid loomi. Pane selga-jalga ainult orgaanilisest materjalist esemed, mis olgu leitud prügikastidest. Rännaku ajal söö toitu, mida korjad loodusest või leiad prügikastist. Ära pese, kui see on võimalik... ära kasuta tualettpaberit, selle jaoks on suuremad lehed ja sammal - vali need, mis on juba puult langenud ja ilmselt surnud. Lõpeta rännak, kui su riided ja jalanõud on lagunenud algosakesteks. Lõpeta söömine. Sure ja ole toiduks loodusele.

Kindlasti on keegi palju sõnaosavam inimene midagi sellist juba väljendanud. Nagu ma pealkirjas ütlesin, on selline urin täiesti tarbetu, aga ausõna... Parem oleks muidugi isegi pealkirju mitte lugeda, ka siin.

Ma nüüd lähen ja tegelen millegi mõistlikumaga kui vaimutsemine, mis hästi välja ei tule, näiteks annan ühe intervjuu koduõppe teemal. Sellest ma vast juba tean midagi.

0 comments:

Post a Comment