CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Wednesday, February 28, 2018

Tuleb märts, esialgu mitte plärts...

Veebruarist on jäänud paar tundi. Polnud suurem asi veebruar, eriti kui seda tagumist otsa mõelda. Liiga külm! Kangas on maha kudumata, porrulauguseemned mulda panemata, koristus- ja lammutustegevuse asemel toimub kütmis- ja sulatamistegevus. Urr.

Märtsi algus ei tule arvatavasti palju parem. Me muidugi loodame, et rohkem ükski veetoru ära ei külmu, aga kesse teab, mis nad ette võtavad, vundament näiteks kiirgab kohe hoolega külma.

Küll aga saame veel enne märtsi esimest täisnädalat 9-aastase lapse ja täisnädala lõpus peame sel teemal pidu kah. Siis on laste sünnipäevadega pooleks aastaks rahu, vähemalt meie laste omadega. Mitte-meie laste pidude kohta ei oska praegu arvata, võimalik, et mõnel sõbral on sünnipäev, aga võimalik, et ei ole ka. Täiskasvanud sõpradest mõnel on, ühel lausa juubel, kui ma nüüd õigesti arvutasin, aga see pole vihje ega midagi, mina näiteks enda sellenumbrilist pidu ei pidanud ega oota pidude korraldamist ka sõpradelt. Niisama kokku saada on ka väga tore.

Märtsis peavad juhtuma aiatööd! Muidu mina ei mängi. Ja ilm peab minema märgatavalt soojemaks. Ja lumi, palun, võiks nüüd hoolega ära sulada.

Võimalik, et käime kinos. Võimalik, et käime... kusagil veel. Niipea, kui ilm võimaldab, muidugi, sest praegu ei tohi kodust kaugele minna, tuleb muudkui kütta.

Võimalik, et märtsi lõpupoole ei peagi iga päev kõiki ahje kütma.

0 comments:

Post a Comment