CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Kes ja kuidas

Püüdes omavahel sobitada kolme väikese lapse kasvatamist, palgatööd Eesti haridussüsteemis, tasapisi arenevat talumajapidamist ja isiklikku elu olen kogenud hetki, mil terve mõistuse säilitamine tundub utoopiline. Issanda armust olen viimaste aastate jooksul siiski palju rohkem kogenud rõõmu kooskasvamisest ja arenemisest. Mul on olnud õnn õppida nii oma kogemustest kui teiste poolt jagatust. See blogi sündis ühel täiesti tavalisel lumetormisel teisipäevahommikul voodilinade triikimise ja lastega koduõppimise vahel, eesmärgiks jagada õpitut kõigile, keda samuti huvitab terve mõistuse säilitamine koduperenaisena.

Künname Mehega mõlemad hariduspõldu nii tööl kui kodus. Jõugu Juht (7), Unistaja (6) ja Lillebror (3) saavad kõik suure osa oma alusharidusest kodus köögilaua ümber, kiriku pühapäevakoolis ja looduse ringkäigust lähtuvalt kodutalus.

Mitu aastat hiljem: praeguseks on Kogu Gäng koduõppel ja voodilinu triigin ma nüüd põhimõtteliselt laupäeviti. Pesapallimütse ei kanna meil ka enam keegi. Muud väga olulist muutunud ei ole.

Minu kontaktandmeid ei leia siit blogist sellepärast, et ma ei näe vajadust nende avaldamiseks. Ühtlasi ei soovi ma ka, et keegi siitblogi materjale ilma minu loata avaldaks. Vajadusel saab suhelda kommentaaride kaudu.