CLICK HERE FOR FREE BLOG LAYOUTS, LINK BUTTONS AND MORE! »

Friday, December 1, 2017

Detsember saabus lumega

Ja meie majas ilma igasuguste päkapikkudeta. Esiteks sellepärast, et meil päkapikud ei käi, aga teiseks sellepärast, et hommikukommi antakse ikka alates esimesest advendist ja sinnani lubatakse veel kaks korda magada. Just nimelt lubatakse, sest kooliskäiva(te) laste ja kooliskäiva mehega majapidamises tundub uni puhas luksus, mida jagatakse jaokaupa ja häbematult vähe.

Teadaolevalt tähistame detsembris Jeesuse sünnipäeva ehk jõule. Pööripäevi pole minu meelest võimalik meeles pidada, ja vabandage, need meie peret ei huvita ka.

Veel on karta, et peame rookima lund, nagu tänane päev on ähvardanud. Tunnen tugevat solidaarsust Ritsiku vanematega, kes ka talve ei pidavat armastama.

Unistaja käib veel kolm nädalat koolis ja me püüame selle olukorra enam-vähem adekvaatselt üle elada, siis otsustame, mis edasi saab.

Unistaja ja Jõugu Juht käivad võistlustel, teatris (erinevatel etendustel) ja Kurgja  talurahvamuuseumis (erinevatel päevadel) või mis iganes asi see oli, peaasi, et Kurgjal. Arvatavasti osaleb ka Lillebror mõnel jõuluüritusel, mõtlesin ta koos ülejäänud klassiga näiteks jõuluetendust vaatama smugeldada, aga lihtsalt ei ole olnud aega Õpetaja Õunapuuhaldjaga sellest rääkida.

Meie Mehega käime koguduse töötegijate tänuõhtul. Eelmisel aastal oli väga tore, on põhjust arvata, et tore on sellelgi aastal.

Küpsetan virnade viisi küpsiseid ja muud head.

Võib-olla toimuvad mingid remondi- ja ehitustööd.

Õpime uusi lauamänge (khöh!) ja loeme uusi raamatuid - no ma loodan. Üks teatud isik õpib arvatavasti tundma uut tehnikat, aga ssshhh, sellest me veel ei räägi, sünnipäevakingi anname varem kätte (no mõelge ise, kui päris sünnipäev on esmaspäeval ja tuleb SELLINE kingitus, mis sellest koolinädalast siis saab!).

Mina käin hambaarsti juures. Seda sündmust ma millegipärast nii suure elevusega ei oota.

Võimalik, et osaleme mõnel tubasel laadal. Hiljemalt esmaspäeva õhtuks on mul kokku neli üleni valmis salli, need tuleks kellelegi maha parseldada ju!

Kui keegi oskaks pakkuda idee, mida Mehele jõuluks kinkida, oleks elu eriti ilus.

0 comments:

Post a Comment