Friday, September 11, 2020

Oeh

Kui inimesel on kaks vanemat venda ja ema, kes kõik vendade väikeseks jäänud asjad alles hoiab (ehk läheb tarvis), võiks ju ometi arvata, et millestki väljakasvamisel või... me sellest veel ei räägi... läheb nimetatud ema lihtsalt voodialuse kasti juurde ja ütleb, palun, pojake, siin on sulle asendusese?

Või veel! Põhjalik jalatsikoti- ja voodialuseinspektsioon andis tulemuseks, et meil on täpselt null paari sobiva vormiga tagavaraspordijalatseid number 37 (ebasobiva vormiga on ühed küll, aga need ei kõlba muru peal tegutsemiseks, olevat õpetaja öelnud) ja samuti null paari enam-vähem viisakaid, koolikehaliseks kõlbavaid dressipükse, mis asjassepuutuval lapsel kohe seljast ära ei kukuks. Õnneks ei maksa mingid H&M või Maxima dressipüksid suurt midagi. Õnneks on ühed tennisesarnased botased olemas, mida Lillebror on valmis hädaolukorras jalga panema - niiehknii on üsna varsti õuehooaeg läbi ja tuleb vaadata, millised botased meie võimla udupeenele põrandale kõlbavad. Ja siis me vaatame seda juba poes, sest kuu ajaga võib lapse jalg ka kasvada*.

Õnneks soovitas Saare Maxima sõbralik turvaproua esmaspäeval uuesti vaatama tulla, äkki on akna alla tõstetud ja sealt kummalisel kombel kaotsi läinud must trennikott sinna paari päeva jooksul tagasi ilmunud. Ka seda pidavat juhtuma

Ja õnneks ei olnud nimetatud, müstilistel asjaoludel poodi unustatud kotis mitte midagi väärtuslikku... Ma oletan. Telefon oli taskus, rahakott õpilaspiletiga ka, sest pärast poeskäiku sõitis kõnealune lapsühik bussiga ja piiksutas piletit. ID-kaart elab minu rahakotis. Niiske käterätik ei ole eriline kaotus, ainult klubisärgist on kahju. Aga nende võistlustel tohib valge särgiga ka. Iseküsimus, mis ilm on kuu lõpus toimuvatel välivõistlustel ja mis vormis sinna tuleb minna. 

Lisaks trennikotile kaotas kõnealune laps samal päeval ka ühe (1) soki. Aga Legolase sünnipäevast saadik elab meil üks tundmatu päritoluga sokk, nii et sokirindel tundub siiski valitsevat tasakaal...

_______
*ausõna, palun ärge revideerige meile mingeid varusid, ma saan ise lapsega poodi mindud ja enam-vähem kõike muud on meil pigem palju.

No comments:

Post a Comment