Tuesday, May 25, 2021

Örgh

Vabandage, kui järgnev on õel. Aga mul on tõesti paha olla. 

Tegelikult on mul sellest naisest kahju. Paraku on veri paksem kui vesi või-ääää kolleegid lähedasemad-äää kui koolitaja. Ää.

Toimub loodetavasti viimane etapp sellel õppeaastal meile pealesurutud õpetajapiinamisest ebaadekvaatse koolituse ja (peaaegu) ebaadekvaatsete koolitajate näol. Lõpuni-ää ma ilmselt vastu ei pea. Ää.

Esimese kahekümne minuti jooksul jõudis daam teha-ää juba niisuguse hulga apsakaid, äää, et mul on juba praegu füüsiliselt halb olla. Ää muidugi ka. 

Palun, lugupeetud Otsustajad, koolitage oma koolitajad esinema. Ja palunpalunpalun, ärgu üritatagu virtuaalkoolitusel luua mingit semutsevat õhkkonda, see läheb kohe päris kindlasti untsu, eriti kui eelnevalt on loodud äärmiselt vilets taust. 

Ma loeksin suure huviga praegu rääkiva (ää) naisterahva artikleid, sest mulle tundub, et tema jutul on sisu. Aga see vorm... 

Jüri Kõre pidas meile kunagi loenguid, kus igas lauses oli mitu korda "eks ole". Tegime konspekti servale ristikesi, aga mul pole konspekti alles... Aga meil oli vähemalt õhkkond servapidi akadeemiline, mitte familiaarne. 

Sama koolituse raames saime ka ühe toreda, tõesti hariva ja vajaliku päeva kompetentsete koolitajatega, aga kõik see muu... 3 comments:

 1. Kõigil on vist olnud õppejõud, kelle loengus tudengid konspektiservale ristikesi teevad. Meil oli ka eksolede lugemine, iga rea peale tuli neid mitu ja loengu lõpuks kokku mitusada.

  ReplyDelete
 2. Mjaa. Olles ise kunagi avalikul esinemisel-öö olnud selles hädas-öö, et ebamugavuspause-öö täita, tunnistan, et pole midagi tõhusamat kui üks või paar videotreeningut. Kui oled kordki ennast öötamas kuulnud-näinud, siis see mõjub imeliselt tervistavalt :) Olen oma ülikooliajal saadud juhendamise ja videotreeningute eest senini tänulik ja enda teada ei ole enam ette tulnud, et ma öötama kipuks, pigem siis tuleb väike hetk vaikust sisse, kui tõesti mõttekoht tekib :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, meie eilsel lektoril pidanuks justkui kogemust olema, aga tulemust ei olnud.

   Delete